VENKOVNÍ NÁBYTEK 

Jako přední distributor nábytku do gastro provozoven  Vám rádi poradíme při zařizováni  zahrádky nebo terasy Vaši restaurace, hotelu, kavárny , cukrárny nebo jiného komerčního prostoru jakým jsou třeba kancelářské budovy, veřejná správa, školy a podobně.  V naší nabídce naleznete zahradní nábytek pro restaurace určené výhradně do náročních podmínek gastronomických provozů, který má velice kvalitní a pevnou kovovou  konstrukci , která je doplněna výpletem z umělého ratanu, provázkovým výpletem , nebo textilenovým sedákem. Mezi nejoblíbenější a nevyhledávanější nábytek patří židle s hliníkovým rámem a polyrattanovým výpletem z důvodů velice jednoduché údržby, stohovatelností a lehké manipulace. 

Zahradní nábytek do restaurací a kaváren 

Do naši nabídky patří venkovní , zahradní židle které doplníme sladenými zahradními stoly, nebo si můžete také vybrat z naši ponuky venkovných stolových desek a stolových podnoží, které můžou být také sklopné a šetří tak váš prostor v době když zahrádku neprovozujete. V různých kategoriich venkovních židlí naleznete židle vhodné do různých typů prostorů.  Jsme schopní dodat židle z umělého ratanu, kovové venkovní židle, dřevěné židle, plastové židle z našich  skladových zásob.  Stoly, stolové desky a stolové podnože jsou u nás samozřejmě k dostání také ze skladu v různých povrchových úpravách, rozměrech a barevných provedeních. Naleznete u nás také lehátka k vášmu hotelovému bazénu nebo do vašeho wellness centra. Vše doplněné slunečníky a venkovním designovým osvětlením najdete a můžete si vyzkoušet na našem vynoveném showroomu.

 

Zahradní nábytek, nábytek z umělého ratanu, venkovní židle, křesla, stoly. Nábytek na terasy

V naší nabídce zahradního nábytku a nábytku pro terasy naleznete polyratanové židle, kovové židle, plastové židlekřesla z umělého ratanu, pohovky, lounge posezení, venkovní stolové nohy i stolové desky od výrobců Werzalit a Topalit vhodné pro interiéru i exteriér.

Spektrum námi nabízeného zahradního nábytku je velice rozmanité a z pohledu skladových zásob, také výběru nabízeného zboží, naprosto vyjímečné na evropském trhu.

Na veškeré informace o stavu skladových zásob a cen se neváhejte zeptat na uvedených kontaktech.

V případě, že cena u židle není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů.

Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor.

Zboží do domácností nedodáváme.