http://www.dublino.cz/interierovy-nabytek/zidle

KW: gastro nábytek, čalouněné židle, dřevěné jídelní židle, jídelní židle s područkami, designové barové židle, barové židle plastové, designové jídelní židle, designové plastové židle, zahradní křesílka 

Židle do svého podniku vybírejte podle typu hostů. Pokud očekáváte movitější klientelu, budete chtít, aby si u vás poseděla co nejdéle. Proto k jídelním stolům zvolte jídelní židle s područkami nebo čalouněné židle, hostům se bude sedět pohodlně. Dobrou volbou je i čalouněné křesílko se stejnou výškou sedu, kterou disponuje jídelní židle. Měkký pružinový sedák by měl být čalouněný příjemnou látkou, která se zároveň snadno udržuje.

Pro hosty, kteří si do vašeho podniku přijdou vypít oblíbenou kávu, nebo si pochutnat na delikátním zákusku, se hodí dřevěná jídelní židle. Dobrou volbou jsou i designové plastové židle, které zároveň interiéru propůjčí originální vzhled. V naší nabídce najdete oblíbené tonetky, ale i další typy dřevěných židlí, pro jejichž výrobu se používá zejména bukové a dubové dřevo. U některých výrobků si můžete vybrat typ moření, aby židle ideálně ladila s linií vašeho podniku.

Výběr židlí byste měli přizpůsobit typu gastro nábytku, kterým máte vybavenou celou provozovnu. V případě, že chcete celkový vzhled oživit, můžete sáhnout po designových jídelních židlích z kovu nebo židlích kombinujících různé materiály. Oblibě se těší kombinace plastu a dřeva nebo kovu a plastu. Pozornosti neujdou ani židle barevné. V našem sortimentu najdete barevné židle plastové nebo židle s barevným čalouněním. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro čalounění látkou či koženkou. Podnoží židle může být klasické se čtyřmi nohami nebo netradiční trojnohé provedení.

Díky naší široké nabídce snadno sladíte jídelní židle s židlemi barovými. Vybírat můžete z tradičního dřevěného provedení, nebo sáhnout po designových barových židlí vyrobených z kovu. Své pevné místo v gastro provozovnách mají i plastové barové židle. Pro pohodlné sezení jsou k dostání židle s vysokými opěráky, područkami a měkkým čalouněním.

Abyste hostům nabídli pohodlné sezení i v létě, můžete vaši zahrádku vybavit zahradními křesílky a židlemi z odolných materiálů, jež odolají změnám teplot, UV záření i dešti. Výběrem správné židle umocníte gastronomický zážitek vašeho hosta.

Gasthof zum Luntzerwirt — St.Andrä
Gasthof zum Luntzerwirt
Gasthof zum Luntzerwirt
Gasthof zum Luntzerwirt
Gasthof zum Luntzerwirt
Gasthof zum Luntzerwirt