http://www.dublino.cz/interierovy-nabytek/barova-zidle

Pohodlné sezení za barem

Výběr barových židlí z naší nabídky je bohatý. Snadno tak najdete tu, která bude nejlépe korespondovat se stylem vašeho baru, restaurace, hospůdky, hotelu nebo kavárny. Je jen na vás, zda zvolíte nadčasovou dřevěnou židli, sáhnete po industriálním kovovém provedení, rozhodnete se pro designové zpracování z plastu nebo pro pohodlnou barovou židli s čalouněním.

Jak pohodlnou barovou židli zvolit ovlivní zejména frekventovanost vašeho podniku. Pokud se jedná o barové židle do klubů a hospůdek s vysokou frekvencí sedících hostů, zvolte celodřevěnou barovou židli, jež tomuto náporu bez problémů odolá.

V případě, že potřebujete barovou židli třeba do hotelového lobby baru, ve kterém host očekává pohodlné sezení, zvolte čalouněnou variantu s opěrkou zad a područkami. Některé typy barových židlí vyrábíme přímo na zakázku, takže máte možnost ovlivnit barevné moření dřeva a typ čalounění.

Před nákupem si zjistěte finální výšku barového pultu nebo ostrůvku. Tato výška bude alfou a omegou výšky vámi vybrané židle. Nejsnadněji správnou výšku zjistíte podle toho, že od horní desky baru odečtete zhruba 27 centimetrů. Pokud je tedy výška vašeho baru 115 centimetrů, odečtěte od ní číslo 27 a výsledná výška sedu barové židle bude 88 centimetrů. U výšky barové židle může být odchylka až 4 centimetry, jelikož za barem většinou sedí lidé různých výšek.

Barová židle by rozhodně neměla postrádat opěrku na nohy. Ta nabídne pohodlí při sezení, ale zároveň slouží jako stupínek při vysedání nebo naopak při sesedání ze židle. V případě, že je opěrkou na nohy opatřen bar, součástí židle být nemusí.

Naše nabídka barových židlí nabízí nejrůznější styly zpracování od konzervativních po netradiční a originální kusy. Dopřejte svým hostům posezení na pohodlné a zároveň kvalitní židli.

Taiko – Rámen Bar — Praha, autor interieru: Kryštof Blažek, studio minio. Autor fotografii: Jan Kuděj.
Prague Beer Museum — Praha
Pivovar Raven — Plzeň
Solnice — České Budějovice
Plasy — Knížecí pivovar Plasy
Rodeo — Praha
Pivovar Hluboká — Hluboká
— A-1100 Wien, Ettenreichgasse
— Piešťany
Fill the Winebox — Budapest
— A-1020 Wien, Praterstrasse
— Piešťany
DiVino — Székesfehérvár
— A-2353 Guntramsdorf
— Bratislava
Tiltott Csíki Sör — Budapest
— Bratislava
— A-7344 Stoob Süd
Elixír Bar — Győr
— A-7011 Siegendorf
— Bratislava
— Sered
Stifler Bar — Budapest
raqpart — Budapest
— Veľké Zálužie (NITRA)
— Bratislava
Prosit Wine Bar — Budapest
— Bratislava
Straganzhof — Iselsberg
Budai Parkszínpad — Budapest
Beat, Székesfehérvár — Székesfehérvár
MORRISONS "2 — Budapest
DiVino Győr — Győr
— Suttógó Piano Bar
Bordó Bisztró — Budapest
Furimuri — Budapest
Eiffel Bistro&Bar — Budapest
ZIZI BAR — Budapest
Szimpla kert — Budapest
Hard Rock Cafe — Budapest
Oscar American Bar — Budapest
Morrisons Pub — Budapest
Ba-Bar — Budapest
Oscar Café & Bar — Siófok
Murphy's Pub — Pécs