Židle pro fast-food, do bufetu, jídelny v obchodních centrech, bistra i čerpací stanice

U těchto židlí je ověřená vynikající kvalita, nosnost i životnost. V sekci židle pro fast-food naleznete i stohovatelné židle (dají se skládat na sebe) z plastu s kovovými nebo dřevěnými nohami, celoplastové i židle z ohýbané překližky. Naleznete zde odolné interiérové i exteriérové židle.

Pro provozy rychlého občerstvení nabízíme židle s kovovou kostrou a hliníkovou kostrou, sedáky těchto židlí jsou většinou umělohmotné nebo dřevěné. Tyto židle doporučujeme do školy, jídelny, do fast-foodů v obchodních centrech, bufetu, bistra i například do místností pro přednášky a konference.

Nábytek je dostupný v řadě barev a typu provedení. Barevné varianty Vám ukážeme na prodejně v Čestlicích, kde Vám také rádi poskytneme i více informací o těchto produktech. Na našich internetových stránkách můžete také navštívit sekci reference, kde uvidíte některé realizace z těchto typů židlí.

V případě, že cena u židle není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů.

Zboží do domácností nedodáváme.

 

Nenašli jste nábytek, který potřebujete, nebo máte nějaký speciální požadavek? Kontaktujte nás a na základě našich dlouholetých zkušeností Vám navrhneme vhodné řešení.