Vintage, industrial, průmyslové a retro židle a nábytek pro veřejné stravování

Podle dnešních trendů interiérových designérů máme v Dublinu k dispozici také industriální, průmyslový, provence, vintage a retro styl. V těchto stylech, které jsou v současné době velmi populární Vám můžeme nabídnout židle nízké i barové židle, stoly, stolové desky i stolové nohy.

Nábytek s povrchovou úpravou ve starožitném stylu, stylu provence i design opotřebovaných povrchů nábytku je ideální pro bistra, restaurace, pekárny, vinárny, cukrárny, hospody, kavárny i hotely ve výjimečném stylu. Ve vintage kategorii jsou k dispozici k objednání vintage židle s područkami, bez područek i křesla. Ze skladu je možné zakoupit i židle se zádovou opěrkou ve tvaru X, křížové židle, barové židle. V tomto stylu Vám můžeme nabídnout i venkovní nábytek na terasy a zahrádky. Nabízíme i průmyslové židle, barové židle, stoly, nohy stolu ve tvaru „xavier“. Velké množství výrobků držíme na našich skladech.

V případě, že cena u židle není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme o uvedení požadovaného počtu kusů.

Zboží do domácností nedodáváme.

 

Nenašli jste nábytek, který potřebujete, nebo máte nějaký speciální požadavek? Kontaktujte nás a na základě našich dlouholetých zkušeností Vám navrhneme vhodné řešení.