Centrální stolové nohy , stolové podnože ze skladových zásob

Centrální sklad společnosti Dublino, který je jedním z největších v Evropě se pyšní bohatou zásobou centrálních stolových podnoží. Díky tomu Vám jsme schopni stolové nohy dodat v krátkém termínu, protože nemusíte čekat na žádnou výrobu. Nejznámější a nejprodávanější částí naší nabídky je litinová středová stolová noha. V tomto provedení jsou stolové nohy nejlépe využitelné v restauracích, vinárnách, kavárnách, cukrárnách i v hotelech a ubytovnách.

Naše rozsáhlá nabídka obsahuje produkty vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. V oblibě jsou také bistro stolové nohy francouzského stylu z ozdobně tvarované litiny. Základny jsou k dispozici ploché, čtvercové, obdélníkové, ve tvaru pyramidy, kulaté, kuželovité a ozdobné stolové nohy. Povrch těchto produktů může být prášková barva, leštěný hliník, chrom nebo nerez, kartáčovaný kov. Nejpopulárnější jsou černě natřené stolové nohy.

Venkovní stolové nohy můžeme dodat se sklopným mechanismem pro snadnější uskladnění. Také nabízíme k okamžitému odběru kompletní konferenční stoly obdélníkové i kulaté a samostatné sklápěcí nohy. Kulaté a obdélníkové banketové stoly jsou součástí našich skladových zásob.

Naše produkty je možné objednat i v různých barvách dle výběru zákazníka(za příplatek) .