Restaurační lavice na bukových nohách nebo s plným spodkem. - Dublino System/21

Dublino System/21
Restaurační lavice na bukových nohách nebo s plným spodkem.

Na jaké množství máme pro Vás vypracovat cenovou nabídku?
ks
OK Zrušit

Rozměry

1 ks
96 cm
64 cm
60 cm
47 cm
Další fotografie tohoto výrobku Dublino System/21 #1 Dublino System/21 #2 Dublino System/21 #3 Dublino System/21 #4 Dublino System/21 #5 Dublino System/21 #6 Dublino System/21 #7 Dublino System/21 #8

Designové restaurační boxy, čalouněné kvalitní lavice, polstrované sedačky látkou nebo koženkou, boxy do restaurace se zdobenou opěrkou prošíváním

Čalouněné restaurační lavice jsou vyráběny pro klienty na zakázku!

Tyto sedačky vycházejí ze základních elementů - roh, 60cm, 120cm a 180cm s tím, že se tyto prvky dají zkracovat po 5ti centimetrech. Takže lavice přizpůsobíme Vašemu podniku, abyste využili co nejefektivněji celý Váš prostor.

Samozřejmostí je i výběr látky nebo koženky, které nabízíme ve spoustě krásných barvách. Také můžete ovlivnit barvu dřevěných nohou či plného spodku boxů. Zádová opěrka typu 21 je zdobená prošíváním, což přidá na zajímavosti.

Výška sedu je 47cm, celková hloubka boxu 64cm.

Nebo můžete zvolit jiný design lavic, který je v naší nabídce, jako je Dublino system 20 - hladká, jednoduchá záda, nebo Dublino system 2050 - designové čalouněné lavice s knoflíky.

Neváhejte nás oslovit pro zpracování kalkulace, nebo nás navštivte na prodejně v Čestlicích, kde si čalouněné boxy můžete prohlédnout a vyzkoušet jejich pohodlí!