Co představí Dublino na mezinárodním veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2019?

30. 9. 2019

Mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie se zaměřuje především na vybavení restaurací a hotelů. Setkává se zde odborná i laická veřejnost se zájmem o trendy a novinky v oboru z celého světa. A ani my u toho nebudeme chybět.

Setkání bude probíhat ve dnech od 10. do 13. října a již po deváté se uskuteční ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA Letňany. Dublino stánek najdete pod označením 1D11, což znamená Hala 1, sektor D a číslo stánku 11. Kromě moderního restauračního a hotelového vybavení vám k ruce budou i naši odborníci. Proč byste náš stánek neměli minout?

Designový a odolný nábytek do každého provozu

Na našem stánku představíme vybavení a nábytek pro náročný hotelový i gastro provoz. Pro výrobu se používají odolné materiály a technologie, které podporují dlouhou životnost výrobků.

Rovněž představíme moderní interiérové stoly, židle i křesla, jež optimálně kombinují požadavky na design, odolnost a snadnou manipulaci. Stejně tak si budete moci vybrat z vybavení určeného pro exteriéry, tedy především pro restaurační a hotelové zahrádky. Venkovní zahradní nábytek i lehátka z moderních materiálů bez problému zvládají výkyvy teplot a změny počasí.

Své plány, představy i nejistoty ohledně vybavení jakéhokoliv provozu můžete bez obav konzultovat s našimi odborníky, kteří mají v tomto oboru mnohaleté zkušenosti.

Nabitý doprovodný program

Na veletrhu se kromě interiérového a exteriérového nábytku budou prezentovat i oblasti zabývající se stolováním, cateringy, nápoji, ale také technologiemi a technickým vybavením. Celé čtyři dny se můžete těšit na doprovodný program, který zahrnuje přednášky, konference a semináře. Návštěvníky oblíbená je soutěž Kuchař roku 2019, prezentace aktuálních trendů v oboru gastronomie i soutěže a exhibice barmanů, baristů, teatenderů a pivních specialistů. Můžete se nejen dívat, ale také ochutnávat.

Kromě toho proběhne oblíbená burza pracovních příležitostí v gastronomii a hotelnictví Gastrojobs Career Day přímo za účasti hotelů a restaurací. Moderní technologie a digitalizace bude prezentovat odborný KONGRESS FOR GASTRO & HOTEL, který se koná již třetím rokem.

Na výstavní ploše o rozloze 15 500 m2 se loni představilo na 306 vystavovatelů a veletrh celkem navštívilo 29 389 návštěvníků. Ani letos nebude nouze o tradiční špičkové představitele a desítky nových firem i ze zahraničí. Přijďte zjistit, co hýbe světem gastronomie a hotelnictví.