Navštivte stánek Dublino na veletrhu FOR GARDEN 2019

6. 3. 2019

FOR GARDEN je mezinárodní veletrh zaměřující se na zahradní architekturu a vše, co se se zahradou pojí. Najdete zde odborníky na zahradní zeleň, nábytek a také na komunální techniku. Jako každý rok, bude i tento nabitý novinkami a trendy z oboru.

Rozdáváme 200 lístků zadarmo!

Na e-mail [email protected] pošlete vaše PSČ a my vám dáme vstupenku zadarmo.

Na festivalu konajícím se od 21. do 24. března v areálu PVA EXPO PRAHA, najdete také v hale 1-1CO8 náš stánek. Kromě nábytku do zahrad vám k dispozici budou naši odborní konzultanti, kteří vám s výběrem poradí. A jaké že novinky vám letos představíme?

Těšit se můžete na veškerý zahradní nábytek

Na FOR GARDEN vám představíme nejnovější trendy týkající se nejen zahradního nábytku. Pracujeme s moderními materiály, jež jsou odolné povětrnostním podmínkám a mají dlouhou životnost. Těšit se můžete na trendy plastové židle stejně jako na oblíbené židle z ratanu, venkovní stoly, rozměrné slunečníky, designová osvětlení venkovních ploch a pohodlná lehátka vhodná k bazénu nebo do wellness center.

Svoje plány můžete konzultovat s našimi odborníky, kteří zařídili již celou řadu zahrádek a teras restaurací, kaváren a hotelů.

Na veletrhu se najde pro každého něco

Na veletrhu najdete vše, co ke krásné zahradě patří. Kromě zahradního nábytku se budete moci inspirovat stavebními materiály, podlahovou krytinou, zavlažovacími systémy, technologiemi pro stavbu biobazénů a jezírek či sortimentem pro budování teras. Práce na zvelebování zahrady se neobejde bez potřebného nářadí a techniky, takže se můžete těšit i na přehlídku těchto produktů.

Veletrh je dle oborů rozdělen na tyto části:

  • zahradní architektura,
  • zahradní stavby,
  • zahradní nábytek,
  • zahradní doplňky,
  • zahradní a komunální technika, mechanizace,
  • městský mobiliář, architektonické prvky,
  • dětská hřiště a sportoviště.

Současně s FOR GARDEN probíhají i veletrhy FOR INTERIOR, FOR HABITAT, DESIGN SHAKER a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY a rovněž SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE. Chybět nebude ani tematický doprovodný program zaměřující se na zahradní zeleň, populární realizace nábytku z palet nebo diskuze na téma rostlin v kancelářích.

Na výstavní ploše 5 140 m2 se loni představilo kolem 200 vystavovatelů zaměřených na zahradu. Celkový počet vystavovatelů, jenž zahrnuje i další výše jmenované veletrhy překonal, hranici čísla 600. FOR GARDEN splní i vaše sny o krásné zahradě.

Těšíme se na vás.