O výstavě For Gastro & Hotel

20. 11. 2017

Ve dnech 4. až 7. října 2017 se v pražských Letňanech konal už 8. ročník mezinárodního veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie. Na výstavě se představilo kolem 300 vystavovatelů ze 12 zemí světa. Samozřejmě, že DUBLINO tam nemohlo chybět.

Originálně připravený stánek

Prodejna Dublino na výstavě zazářila, i když jsme se z důvodu časové tísně nepřihlásili do žádné soutěže. Měli jsme však jasnou představu – vyvolat pozitivní reakce nejen na náš výstavní stánek, ale také na produkty, které měly prodejnu Dublino prezentovat. Úroveň stánku a vystavovaných výrobků byla tak vysoká, že slova uznání se dali slyšet jak z úst návštevníků, tak i z úst ostatních vystavovatelů a pracovníků výstaviště. Návštěvníci výstavy For Gastro & Hotel vyzvedli náš atypicky řešený  stánek, který by mohl konkurovat stánkům na mezinárodní výstavě v Miláně, ale určitě oslovil i design našich výrobků. V rekordně krátkém čase jsme byli schopní připravit stánek s originální instalací, která byla mezi ostatními doslova nepřehlédnutelná a zaujala především tím, že se tak velice odlišovala. Hotelový a restaurační nábytek jsme vystavovali skutečně netradičně. Mohlo se stát, že jste viděli visící židle nebo křesla vyložení na dřevených policích, jako kdyby šlo o obrazy v galérií. Aby náš nábytek vynikl ještě více, osvětlili jsme ho designovými světlami, které by neměli chybět v žádném moderním provozu. Každý, kdo měl zájem o odbornou konzultaci ji získal bezplatně a když někdo mezi stylovým restauračním nábytkem našel svého favorita, mohl ho získat za speciální cenu.

Za úspěchem stála dřina

Výstavu For Gastro & Hotel  2017 navštívilo 29 742 osob. Vystavovalo na ní 297 subjektů na ploše skoro 8000m2. Zahraničních vystavovatelů bylo až 44 a pocházeli například z Německa, Rakouska, Itálie, Ruska, Bulharska, ale také ze Slovenska. I my jsme se tedy mohli porozhlížet,   co je aktuálně v módě ve světe a získat tak další inspiraci a chuť na sobě pracovat. Prodejna Dublino se sice nepřihlásila do žádné soutěže, které se organizovali v rámci výstavy, ale jednoznačně měla úspěch, minimálně v podobě pozitivních reakcí návštevníků a ostatních vystavovatelů. Díky našemu originálnímu stánku se o našich produktech dozvědělo mnoho klientů a tak je naše spokojenost na místě.

 

Za pomoc děkujeme firmě Opravíme, postavíme , s. r. o. , která navrhla, vyrobila a také postavila náš stánek. Na to, že jsme pracovali v časové tísni, byl výsledek dokonalý. Právě díky nápaditosti instalace jsme dostali nabídku prezentovat se i na výstavě Design. S firmou Opravíme, postavíme spolupracujeme i na jiných společních projektech při zařízování  hotelových a restauračních prostorů a naši zákazníci neskrývají spokojenost.