Co představí Dublino na mezinárodním veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2019?

  30. 9. 2019
Mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie se zaměřuje především na vybavení restaurací a hotelů. Setkává se zde odborná i laická veřejnost se zájmem o trendy a novinky v oboru z celého světa. A ani my u toho nebudeme chybět.

Stylový food court

  10. 6. 2019
Food courty v dnešní době tvoří nepostradatelnou součást nákupních center. Jejich vzhled musí neustále reagovat na nejnovější trendy a uspokojovat nároky zákazníků. Právě ti od restaurací v obchodních centrech vyžadují stále kvalitnější koncepty týkající se nejen čerstvosti potravin, ale také vybavení, osvětlení prostoru, příslušenství a zeleně.

Pohodlné sezení za barem

  10. 6. 2019
Výběr barových židlí z naší nabídky je bohatý. Snadno tak najdete tu, která bude nejlépe korespondovat se stylem vašeho baru, restaurace, hospůdky, hotelu nebo kavárny. Je jen na vás, zda zvolíte nadčasovou dřevěnou židli, sáhnete po industriálním kovovém provedení, rozhodnete se pro designové zpracování z plastu nebo pro pohodlnou barovou židli s čalouněním.

Konferenční nábytek pro každou událost

  26. 4. 2019
Konference nebo jiná shromáždění větší skupiny lidí vyžaduje dostatek stolů a židlí jednotného designu. Vzhled konferenčních prostorů není radno podceňovat, protože právě on zanechá v účastnících akce silný dojem. Celkové vzezření a atmosféra místnosti o vás vypovídá mnohem více, než si leckdo dokáže představit.

Odolný a pohodlný nábytek na terasu

  25. 4. 2019
Zejména v letních měsících lidé svůj volný čas nejraději tráví v doprovodu svých přátel a rodiny venku. Proto se velké oblibě těší zahrádky a terasy hospůdek a restaurací. Aby se hosté do vašeho podniku vraceli pravidelně, měli by se u vás cítit pohodlně. Svoji důležitou roli hraje nejen servis, který nabízíte, ale také kvalita nábytku, která se podepisuje na pohodlí.

Navštivte stánek Dublino na veletrhu FOR GARDEN 2019

  6. 3. 2019
FOR GARDEN je mezinárodní veletrh zaměřující se na zahradní architekturu a vše, co se se zahradou pojí. Najdete zde odborníky na zahradní zeleň, nábytek a také na komunální techniku. Jako každý rok, bude i tento nabitý novinkami a trendy z oboru.

Dublino na mezinárodní výstavě FOR GASTRO & HOTEL v Praze ve dnech 4-7. 10. 2018

  1. 10. 2018
Dublino je významným hráčem v prodeji gastro nábytku ve střední Evropě. Od Německa přes Českou republiku, Rakousko až po Rumunsko spolupracujeme s tisíci hotely, restauracemi, kongresovými centry a nespočtem dalších partnerů. O naší působivé a široké škále nábytku a jeho kvalitě i spolehlivosti se můžete i osobně přesvědčit na mezinárodní výstavě FOR GASTRO & HOTEL v Praze ve dnech 4.-7.10.2018, kde Vás ve vlastním stánku srdečně přivítá kolektiv Dublino.

Vybudování barového pultu a výběr barových židlí

  22. 12. 2017
Spektrum užití barových pultů je poměrně široké – a každá jednotlivá situace si žádá trochu odlišný design pultu a jiný typ barových židlí. Jak tedy vytvořit ideálně vhodný barový pult a jaké židle vybrat?

O výstavě For Gastro & Hotel

  20. 11. 2017
Ve dnech 4. až 7. října 2017 se v pražských Letňanech konal už 8. ročník mezinárodního veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie. Na výstavě se představilo kolem 300 vystavovatelů ze 12 zemí světa. Samozřejmě, že DUBLINO tam nemohlo chybět.

Pravidla užití barev ve veřejném interiéru (bary, restaurace, kavárny…)

  15. 11. 2017
Správné užití barev ve veřejném interiéru není úplně nejjednodušší věc. Vlastně je to docela věda – a to doslovně. Tím, jak barvy ovlivňují psychiku a jaký mají vliv na vnímání prostoru, se zabývá celá řada odborných studií. A tento článek je úvodem do problematiky barev.

Jak dosáhnout designové čistoty

  1. 11. 2017
Kvalita interiérového designu restaurace patří spolu s kvalitou personálu k nejdůležitějším faktorům, které mají vliv na to, jestli se hosté do vaší restaurace budou rádi vracet, nebo jestli je u vás už nikdy neuvidíte. Proto je důležité nepodceňovat práci na konceptu zpracování interiéru restaurace. A vůbec není od věci si zaplatit služby profesionálního interiérového designéra, který vám pomůže navrhnut exkluzivní designově čistou restauraci.

Co je potřebné k otevření baru

  19. 10. 2017
Otevřít si vlastní bar je snem mnohých lidí. Ne každý si však dokáže představit, co otevření nového baru obnáší. V tomto článku si proto povíme alespoň to nejpodstatnější, co je třeba k otevření baru (pro veřejnost).  Na věc se podíváme jak z právního, tak ekonomického pohledu. A povíme si také něco o základních zásadách marketingu.