Zahradní židle z umělého ratanu

Nejoblíbenější židlí na zahrádku či terasu restaurací je právě židle z umělého ratanu. Její kovová, nebo hliníková konstrukce zabezpečí dlouhou životnost a použitelnost na spoustu sezon. Výplet z umělého ratanupolyratanu nebo tessilenové výplety jsou snadno udržovatelné. Velká většina židlí je stohovatelná a proto jsou výbornou volbou pro terasu, kde je nutný denní úklid židlí.

Samozřejmostí našich služeb je i doladění vhodného typu venkovního stolu, jejichž vysoká kvalita je zaručena roky zkušeností.

 

Židle z umělého ratanu, polyratanová křesla, stohovatelné židle

Židle z umělého ratanu jsou nejoblíbenější volbou pro exteriér, hlavně díky snadné údržbě, velké odolnosti a skvělému designu. Tyto židle jsou stohovatelné, takže při uskladnění a uklízení zaberou minimum místa.

 

Velkou výhodou společnosti Dublino jsou také bohaté skladové zásoby, díky kterým Vám jsme schopni vybavit podnik během krátké doby. Tyto židle doporučujeme na zahrádky a terasy restaurací, kaváren, hotelů a dalších gastro provozů. Na prodejně v Čestlicích máte možnost vybrané židle vidět na vlastní oči a vyzkoušet si je.  Pro případné dotazy se na nás neváhejte obrátit!