Elegantní křesílko - DN OSCAR P ll.

DN OSCAR P ll.
Elegantní křesílko

Na jaké množství máme pro Vás vypracovat cenovou nabídku?
ks
OK Zrušit
Tato cena nezahrnuje DPH.

V případě, že cena není uvedena, vyžádejte si cenovou nabídku - prosíme u uvedení požadovaného počtu kusů..
Naše produkty jsou určeny pouze do restaurací, kaváren, hotelů a dalších komerčních prostor.

Zboží do domácností nedodáváme.


Rozměry

1 ks
90 cm
46 cm
62 cm
46 cm
Další fotografie tohoto výrobku DN OSCAR P ll. #1 DN OSCAR P ll. #2 DN OSCAR P ll. #3 DN OSCAR P ll. #4 DN OSCAR P ll. #5 DN OSCAR P ll. #6

Elegantní křesílko DL OSZKAR P 

Kostra z bukového masivního dřeva je odolná a vyrží i vysokou zátěž ve vytížených gastro provozech jako jsou kavárny, nebo cukrárny v obchodních centrech, ale i restaurace a bary. Nohy křesílka lze mořit, na výběr nabízíme několik odstínů moření, ochrannou vrstvu nohám dodává finální lakování. Područky jsou chráněné dřevěným obkladem v barvě moření totožné s nohami.

Židle se dá objednat čalouněná koženkou nebo látkou dle výběru. Případně si samotný potahový materiál můžete dodat i sami - v tom případě je spotřeba látky 1,6 bm (čalounická látka v šířce 140 cm).

Cena za křeslo podle počtu ks.

100 a více ............... 3.078 Kč

20 - 99 ks ............... 3.429 Kč

08 - 19 ks ............. 3.591 Kč

Cena je platná pro křesla čalouněné základní koženkou nebo látkou. V případě výběru dražších materiálů se cena může zvýšit. Nepodručkovou verzi, tedy klasickou židli bez područek naleznete zde.

Doba dodání 6 týdnů.

Minimálně odběr je 8 ks.

Pro více informací o produktu a o aktuálních skladových zásobách získáte mailem na info@dublino.cz,  osobně na pobočce, nebo na tel.: +420 211 154 401-2, mobil: +420 605 404 937

Produkty neprodáváme do domácností!